The 5th Expo Project Fair for International Cooperation, Čínska ľudová republika

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a ZÚ SR Peking a Slovensko-Ázijská obchodná komora informuje podnikateľskú verejnosť o konaní veľtrhu, ktorý sa uskutoční v dňoch 3.8. – 4.8.2015 v China National Convention Center, Peking, Čína.

Veľtrh je organizovaný časopisom China International Conference & Exhibition v spolupráci so spoluorganizátorom spoločnosťou New Expo International Media.

Veľtrh Expo Project Fair for International Cooperation (EPFIC) podporuje vytváranie efektívnych B2B obchodných vzťahov a aktivít v oblasti svetového priemyselného výstavníctva. Na tento veľtrh prichádzajú svetoví odborníci, ktorí hľadajú vzájomné benefity a výhody. EPFIC prináša kombináciu kongresu, výstavy, školení a obchodnej večere za účelom zabezpečenia zaujímavého medzinárodného podujatia pre svojich účastníkov.

Viac informácií o veľtrhu je možné nájsť na internetovej stránke www.epfic.com a taktiež na Zastupiteľskom úrade SR v Pekingu alebo priamo v Slovensko-Ázijskej obchodnej komore.

Leave a Reply