5th China Guizhou International Alcoholic Beverages Expo

Slovensko-Ázijská obchodná komora v spolupráci so Sekretariátom Federácie regionálnych veľtrhov medzi Čínskou ľudovou republikou a Ruskou Federáciou v Harbine Vás pozýva na 5. ročník medzinárodnej výstavy alkoholických nápojov v meste Guiyang od 9. do 12. septembra 2015. V prípade záujmu kontaktujte Slovensko-Ázijskú obchodnú komoru.

Guiyang – Kuej-jang  je mestská prefektúra v Čínskej ľudovej republike, hlavné mesto provincie Guizhou – Kuej-čou. Má rozhlohu 8034 km štvorcových a v roku 2010 bol počet obyvateľov cez 4000000.Guiyang leží v strede provincie Guizhou na východe Jünnansko-kuejčouskej vysočiny, na severnom brehu rieky Nan-ming, prítoku Wu-ťiang. Na severe susedí Guiyang s Cun-i, na východe a juhu s Čchien-nanom, na juhozápade s An-šunom a na západe s Pi-ťie.

Guiyang_Montage Location_of_Guiyang_Prefecture_within_Guizhou_(China) Oficiálne stránky mesta: http://www.eguiyang.com.cn/ Pozvánka v anglickom jazyku:Document-page-001 Document-page-002 Document-page-003 Document-page-004 Document-page-005 Document-page-006 Videoprezentácia mesta:

Leave a Reply